+372 56 28 98 78
info@metart.ee
Metallikalkulaator

FirmastToodame metallkonstruktsioone ja tegeleme igapäevaselt ka metallkonstruktsioonide projekteerimise ja järeltöötlusega, et olla oma kliendi jaoks usaldusväärne ja paindlik metallkonstruktsioonide pakkuja.

Asjatundlikkus

Meie meeskond koosneb ambitsioonikatest kogenud asjatundjatest, kes on aastaid metallkonstruktsioonide alal töötanud. Meie insenerid ja keevitajad on atesteeritud ning osalevad regulaarselt lisakoolitustel.

Usaldusväärsus

Projekteerime ja toodame kõik metallkonstruktsioonid kvaliteeti silmas pidades. Testime ja parandame oma tooteid parima tulemuse nimel. Oleme oma toodangu kvaliteedis nii kindlad, et anname metallkonstruktsioonidele eluaegse garantii.

Võimekus

Metallkonstruktsioonide tootmine toimub avarates kaasaegsetes tootmisruumides Tartumaal. Meie tootmisvõimsus on kuni 20 tonni valmistoodangut nädalas. Vajadusel saame tootmisvõimsust ka ajutiselt suurendada.

Täpsus

Kõik metallkonstruktsioonid valmivad alati lubatud tähtaja jooksul. Meie kogenud meeskond ei luba endale tootmises ebatäpsusi ega projektijuhtimises hilinemisi. MetArt ei tee kvaliteedis järeleandmisi.

Paindlikkus

Oleme alati valmis põnevateks väljakutseteks ja metallkonstruktsioonide eriprojektideks. Püüame võimalusel kliendi soovidele vastu tulla ja parima lahenduse leida. Seda nii metallkonstruktsioonide projekteerimise, tootmise kui ka järeltöötlusega seoses.

Certificate - page 1 Certificate - page 2