+372 56 28 98 78
info@metart.ee
Metallikalkulaator

Teenused


Pakume metallkonstruktsioonide tootmise täisteenust ideest teostuseni. Meie toodang valmib kogenud asjatundjate käe all. Oleme oma toodetud metallkonstruktsioonide kvaliteedis nii kindlad, et anname toodangule eluaegse garantii.

Saada päring

Metallitööd

Toodame rauast, lehtmetallist ja terasest metallkonstruktsioone angaaride, tööstushoonete, elumajade ja masinaehituse jaoks. Meie metallitoodangu hulka kuuluvad erinevad ehituslikud metallkonstruktsioonid, näiteks angaaride kandvad raamid, fassaadide raamid, tellingud, riiulid, trepid, rõdud, trepipiirded ja palju muud. Samuti teeme metallitöid masinaehitussektorile ja metallkonstruktsioonide eriprojekte.

Loe rohkem

Tulepüsivusklassi värvimine

Pakume toodetud metallkonstruktsioonidele tulepüsivusklassi värvimisteenust. Metallkonstruktsioonide tulepüsivusklassi värvimine tõstab konstruktsioonide tulepüsivust – see takistab metallprofiili kuumenemist ja annab tulekahju korral pikema aja evakueerumiseks. Tulepüsivusklassi värvimine omistab metallkonstruktsioonile tulepüsivusklassi, mis on teraskonstruktsioonide puhul tavaliselt R30 või R60. Pakume värvimist R30, R60, R90 ja R120 tulepüsivusklasside metallkonstruktsioonidele.

Loe rohkem